Потреби постачальників і споживачів у висококласних складських приміщеннях постійно ростуть. Сьогодні ми готові надати нашим пертнерам склади, найсучасніше обладнані, розміщені у регіонах, де працюють філіали компанії
Морозильні камери, складські послуги

Від початку створення організації ми використовуємо найновіше холодильне обладнання провідних європейських виробників із високим ступенем захисту й автоматичним контролем його роботи. У нашому холодокомплексі існують склади ріних площ, що дозволяє нам знайти індивідуальний підхід до потреб клієнта. Існує можливість використання складської техніки, також — можливість встановлення стелажів різноманітної конфігурації (під замовлення). Наявна цілодобова кваліфікована охорона всього комплексу. Ми працюємо із різноманітними видами продукції, а саме: морозиво, напівфабрикати, морепродукти, м'ясо, птиця, овочі, фрукти, молочні вироби та інші види, котрі потребують зберігання при температурному режимі від +5° до 30°С.

Поряд із низькими і прозорими цінами на послуги промислового холоду у нас існує гнучка система знижок та індивідуальний підхід до клієнта.Ціна визначається в залежності від площі приміщень, які орендуються, терміну оренди, місцезнаходження приміщень і в залежності від роду та асортименту товару. Розрахунок за послуги здійснюється на основі даних бухгалтерського обліку. Облік ведеться по вазі, кількості місць або в інших зручних Вам вимірах.

Також ми надаємо можливість орендувати офісні приміщення в комплексі зі складами.

 
 
Центральний офіс
м. Рівне
тел: (0362) 61–99–55
ел. пошта: deniman@holod.rv.ua


Філіали
м. Сарни
тел: (03655) 2-10-89
ел. пошта: deniman@holod.rv.ua

м. Новоград–Волинський
тел: (04141) 3–69–63
ел. пошта: leon@holod.rv.ua

 
Контакт-центр
(0362) 61–99–55

Написати нам